

Laat jezelf stralen in het subtiele comfort van onze beige dames G-string. Deze verleidelijke G-string is geschikt voor diverse lichaamstypes en accentueert je rondingen met de delicate zijbandjes. Gemaakt van zijdezachte MicroModal stof van Tencel™, biedt het een premium gevoel op de huid. Met het EU eco label en voordelen zoals efficiënte vochtopname, uitstekende ventilatie en hypoallergene eigenschappen, overtreft Micro-Modal andere stoffen. Ervaar de perfecte combinatie van comfort en duurzaamheid met onze beige Micro-Modal dames G-string. Voeg een vleugje elegantie en warmte toe aan je ondergoedcollectie met deze stijlvolle keuze. (Maattabel)
Fijne g-string van Ollies Fashion die goed aansluit en is gemaakt van de superzachte stof MicroModal met EU Ecolabel. Comfortabel ondergoed, verkrijgbaar in meerdere mooie kleuren.
De string is naast beige ook verkrijgbaar in zwart, ivoor, bruin en aubergine.
De string is verkrijgbaar in de maten S, M, L, XL, XXL tot XXXL.
Dit model is 174 cm en draagt maat M.
Maat Slips | Taille (cm) | Heup (cm) |
---|---|---|
S | 83 | 99 |
M | 88 | 102 |
L | 93 | 105 |
XL | 98 | 108 |
XXL | 102 | 111 |
XXXL | 107 | 114 |
MicroModal is een sterke microvezel die je op 40 graden kunt wassen. Op een hogere temperatuur wassen is ook niet nodig, omdat MicroModal geen vuil vasthoudt zoals bij katoen en de stof bovendien antibacterieel is. Het ondergoed blijft zacht en helder van kleur, ook na meerdere keren wassen.
Alle pluspunten op een rij:
Het Oostenrijkse bedrijf Lenzing produceert MicroModal, onder de merknaam Tencel. Al heel veel jaren maakt het bedrijf ecologische en duurzame stoffen uit hout en houtresten. Van begin tot het eindproduct is de productie duurzaam!